Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan alkalmazás Androidra...

Van olyan alkalmazás Androidra, ami átállítja az órát az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy üzenet megírásának a dátumát kéne átállítanom Messengeren -semmi illegális dolog nincs a témában, csak egy csaj aki tetszik csinált egy dolgot, amin berágtam, de utána pont kaptam egy rossz hírt valakitől, amire ráfoghatom hogy azért sértődtem meg-, azt már tudom, hogy ha az időzónát átállítom, akkor a Messenger üzenetek dátumai is átállítódnak. Viszont fent az óra attól még az átállított időt mutatja a telefon tetején. Szóval olyan kéne, amivel azt az órát tudnám valahogy átvariálni az eredetire, vagy olyan, ami csak a Messenger időpontokat állítja át, mindegy. A lényeg, egy példa. Most van 15.43, az üzenet megkapásának időpontja legyen 14.43, vagy 13.43, viszont a telefon mindenképp a rendes időt mutassa.
2023. jún. 6. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A saját telefonoddal akármit csinálhatsz, ha már elküldted az üzenetet, akkor a másiknak a saját telefonján lévő óra szerint fogja mutatni, hogy mikor küldted. Vond vissza az üzenetet ha nem akarod hogy lássa (és még nem látta).
2023. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jól értetted szerintem. Az én telefonomon ha átállítom a dátum és időben az időzónát, akkor az összes emberrel folytatott Messenger beszélgetésemben az időpont (óra, perc) átállítódik, attól függően melyik időzónára állítottam a telefont. Ha az izlandira, akkor 2 órával kevesebbet mutat, úgy mutatja, mintha (vegyük a mostani időpontot) 14.42 lenne, amikor küldtem/kaptam az üzenetet, nem pedig 16.42. Ez nekem tökéletes is lenne, mert ha nagyon akarja a csaj, akkor megmutatom neki a beszélgetést, hogy tényleg emiatt az üzenet miatt akadtam ki, amit egy haverom írt, nem ő miatta, viszont nem hülye, látni fogja fent a telefon tetején a rendes órát, ami pedig szintén az átállított időt mutatná, szóval ezt kéne valahogy megoldani, hogy a telefonom órája a rendes időt mutassa, a Messenger pedig az átállítottat.
2023. jún. 6. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs azt hittem a csajjal folytatott beszélgetés is Messengeren keresztül volt. Tehát azt akarod, hogy a telefon a látható óráján ne azt az időzónát jelenítse meg, ami a helyi időzónának van beállítva. Ezt szerintem nem lehet megoldani, legalábbis én a saját Androidos Samsung Galaxymon nem jöttem rá hogy lehetne.
2023. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szeretném, hogy az óra a magyarországi időt mutassa, de a Messenger 2 órával régebbit. Arra rájöttem, ha átállítom a telefonban az időzónát izlandira (-2 óra a hazaihoz képest), akkor a Messengerben is átállítódik az üzenetek ideje, viszont így a telefon órája is 2 órával kevesebbet mutat.
2023. jún. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!