Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan hasonló ingyenes zene...

Olyan hasonló ingyenes zene hallgató app mint a Spotify iPhone-ra?

Figyelt kérdés

Vagyis olyanra gondolok mint a Spotify (hasonlóra), csak iPhone-ra kellene meg ingyenes lehetne (tudom hogy lehet a Spotify-t ingyenesen is használni csak most amikor zenét akarok használni akkor hallgatni rajta azt írja ki hogy hiba). Az lenne nekem még fontos benne hogy ha hallgatsz egy zenét akkor nem kell úgy benne lenned az appban mint pl amikor YouTube-on hallgatsz zenét. Hanem csak kimész az appból (de nem teljesen) és úgy is szól a zene.

Remélem érthetően írtam le.

Köszi előre is!



2023. jún. 7. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Majomra volt pénz, de banánra már nincs?
2023. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De attól hogy valakinek iPhone-ja van az neked mindjárt az jelenti hogy dús gazdag vagy mi?

17 éves vagyok, még iskolás, örülök hogy tudtam venni magamnak ezt a telefont ami nem csak 1-2 évig lesz nekem.

2023. jún. 7. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Lehet nem logó alapján kellene vásárolni telefont, hanem ár-érték arány szerint és akkor most nem nyavajognál, hogy nincs pénz zene előfizetésre.
2023. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Offline miért nem jó?

Letöltöd gépen és átrakod a telefonra.

2023. jún. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lesz stabil, állandó kereseted, akkor fizess elő valamelyik streamingszolgáltatóra, addig pedig halgass zenét inkább offline. Az ingyenes konstrukciók tele vannak reklámmal, és a funkcióik is korlátozottak.

De persze megpróbálhatod az Apple Musicot, a Tidalt, a Deezert, nem tudom még, mik vannak...

2023. jún. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Add el az iphonet, vegyél egy sziamiaút és 2 évig van pénzed a spotify és yt premium előfizetésre.
2023. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Mit frocsogtok arra, hogy Iphone-ja van? Egetrengeto probléma baszki 😃 savanyú citromok.

Kérdező, a spotify-t tudod úgy is használni, hogy nem fizetsz elő és nincs reklám én is úgy csinálom. YouTubenal pedig YouTube vanced pl tökéletes.

2023. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem azokat az embereket akik azt hiszik hogy aki iPhone-t vesz az csak hencegni akar vele. És azért tettem fel a kérdést mert ha van esetleg olyan zene hallgató app ami ingyenes akkor minek fizessek egy olyan appot ami fizetős. De mind1.


Köszönöm a hasznos válaszokat!

2023. jún. 8. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Vannak besavanyodott emberek nem kell velük foglalkozni, képzeld el az iq szintjét ha egy telefon miatt frocsog. Használd azt a telefont egészséggel
2023. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
ez ugyan az mint amikor megveszik a bmwt de karbantartásra már nincs pénz xD
2023. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!