Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miskolcon hol tudnának operàci...

Miskolcon hol tudnának operàciós rendszert feltelepíteni nekem?

Figyelt kérdés
+Nekem kell vennem op rendszert? Vagy ezeknek az üzleteknek van alapból?

2023. jún. 8. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdéseidre a válasz: attól függ milyen kell.
2023. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Egyedül otthon megoldható 2-3 ezer forintból (a szürke kulcs ára), még egy laikusnak is, ha megnéz 3-4 videót a telepítés menetéről. Maga a telepítő érthetően végigvezet, nem nehezebb mint egy sima programot telepíteni. Elrontani nem tudod, és legrosszabb esetben újrakezded.


Ha bemész egy üzletbe, az ott kezdődik hogy ugyanezt a 10 perces és 10 kattintásos munkát megcsinálják neked 5-10 ezerért, rosszabb esetben megvetetik veled a 40-50 ezres fehér kulcsot amire magánszemélyként semmi szükséged. Vagy ingyen törtet raknak rá, ami nem biztonságos.

2023. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Intec PC

A Metropolban vannak, az emeleten, lépcsőn felmész jobbra fordulsz és mész végig. Jobbra az utolsó üzletek között lesz.


[link]


Náluk takarítattam ki a laptopot, meg pasztáztattam, bővítettem a memóriát meg ha már így belejöttem, SSD is ment bele. Oprendszer telepítésére rákérdeztek, de azt megoldottam magamnak, tényleg nem nagy dolog.

2023. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik számtech boltban megcsinálják kb 5 ezer ft.

(Raknak rá egy OEM kulcsosat azt csö.)


Persze ha nem ragaszkodsz a legállhoz akkor akármelyik torrent oldalon fent vannak OS-ek. Fogsz egy PowerISO-t vagy Rufus-t és ennyi.

2023. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!