Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan fantázianév generáto...

Van olyan fantázianév generátor, ami megadott betűkből nem értelmes szavakat alkot?

Figyelt kérdés
A szógenerátor és az anagramma kereső értelmes szavakat alkot, de én nem ilyeneket keresek, és olyat sem, ami egy vállalkozás jellemzői alapján ad meg szavakat, hanem csak egy betűsor tagjaiból alkot betűcsoportokat.

2023. jún. 8. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jelszó generátornak nevezik, csak kapcsold ki a számok, különleges karakterek használatát.
2023. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én megadott betűkből szeretném a generálást.
2023. jún. 8. 20:58
 3/20 A kérdező kommentje:
2023. jún. 8. 21:13
 4/20 A kérdező kommentje:
Kivettem a pipákat, de nem volt olyan opció, hogy mit szeretnék, vagyis nem írhattam be betűket.
2023. jún. 8. 21:15
 5/20 anonim ***** válasza:
De te nem jelszógenerátort keresel nagyeszű...
2023. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Tessék : [link]


Az alphabet értékét írod át tetszőleges karakterláncra.

A console.log(randomString(5)) vagy 5 helyett másra írod át a hosszát, amilyen hosszú legyen.

2023. jún. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ezt az első válaszolónak mondd, nagyeszű! Amúgy honnan tudod, hogy mit keresek? - a jelszógenerátor is jó lenne, ha ki lehetne választani, hogy mely betűkből készítse.

Amúgy látom, kitöröltetted az ostoba kérdésedet, de még előtte elküldted, hogy a tied volt:

[link]

2023. jún. 9. 01:07
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 Köszi, de sajnos nem igazán működik.
2023. jún. 9. 01:14
 9/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha mindenhova ugyanazt a számot írom, és újra és újra nyomogatom a Runt, végül is működik :)
2023. jún. 9. 01:36
 10/20 A kérdező kommentje:

Mégse jó, mert a beírt szövegben csak 1 db s betű van, és az egyik kapott megoldásnál kettőt tartalmazó van: sméatas

[link]

2023. jún. 9. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!