Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találom meg az Apple...

Famousboy kérdése:

Hol találom meg az Apple Safari nyelvi fájljait?

Figyelt kérdés
Eléggé zavaró, hogy az Apple Safari csak angolul jelent meg. Nekem a legújabb verzió van, kerestem már hozzá magyar fordítást, de nem találtam. Mivel nem tartalmaz hosszú, bonyolult szövegeket, gondoltam megpróbálom én lefordítani, de nem találom a nyelvi fájlokat. Rejtett fájlokként is kerestem őket. Hol vannak?
2010. okt. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt kersed? Remelem segit.


Specifying your preferred language

Some websites are available in several languages. Safari can open pages in your preferred language automatically.


To specify your preferred language:


Choose Apple menu > System Preferences and click Language & Text.


Open Language & Text preferences

Drag your preferred language to the top of the Languages list.


If Safari is open, quit it, and then open it again.

2010. okt. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor raklikkelsz az "edit language" re akkor a magyar nincs benne, de menj ra az "order of list" a jobb also sarokban, akkor megtalalod a "Hungarian", es remelem onnan mar sikerul.
2010. okt. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
asszem ez a leírás Mac géphez van :S le tudnád írni Windows-nál? esetleg magyarul? :)
2010. okt. 16. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, azt hittem neked is Apple van, mivel Safarit hasznalod. Regen hasznaltam mar a Windows-t, tudom, hogy a Control Panellen van olyan valasztek hogy language, idovaltoztatas. Na de, probald meg ezt.



Menj ra erre a site-ra.

[link]


Klikkelj az "optional patches"-re es valaszd ki Hungarian nyelvet es klikkelj a "download"ra


Nem tudok probajaratot csinalni, mert nincs Windows-om.

2010. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :D Azért van Safari-m mert bírom az Apple cuccait :D:D


Am neked Apple gépen van Mac oprendszered? Mer nekem eddig csak Windows volt, át akarok térni Mac-re, de úgy hallottam, hogy elég kevés cuccal kompatibilis (csak Intel proci, nekem AMD van; csak a jobb és elterjettebb programok és még csak kevés hardver).

2010. okt. 17. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki istenit az Apple-t, en megbantam hogy vettem. Az egesz szisztema mas rajta. Nem tudom olyan gordulekenyen hasznalni mint a Microsoft-ot. le lehet downloadingolni ra extra cuccokat, de en teknologiailag analfabeta vagyok.
2010. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amugy, sikerult megtalalni amit kerestel?
2010. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!