Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 2010? (Bőv. Lent)

Office 2010? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hey^^ szeretném letölteni az Office 2010 teljes verzióját. Tudna valaki torrentet linkelni? Mert én nem nagyon értek az ilyenekhez. :D

Szerintetek melyik a jobb a 2003 v 2010?

2010. okt. 17. 19:57
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Nyílt torrent oldalt nem nagyon fogsz találni, ahol letöltheted a magyar nyelvű változatát.

Ha jó az angol, akkor ajánlom a thepiratebay.org -ot. Úgy tudom a 2010-hez már utólag is telepíthető más nyelvi csomag.

"Szerintetek melyik a jobb a 2003 v 2010?"

2007 és a fölött az összes verziót rühellem. Képtelen voltam megszokni az idióta új kezelőfelületüket. A régi felület visszaállítására pedig csak külső program segítségével van lehetőség.

Másrészről én 2003 -al is meg tudok mindent csinálni, és ami a fő hogy a Windows 7-el is kompatibilis.

Szóval már csak ezért sem szorgalmaztam a frissítést.

2010. okt. 17. 20:04
 2/5 anonim ***** válasza:
OpenOffice... még csak torrentet sem kell keresni hozzá.
2010. okt. 17. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
2010-hez még nem fogsz találni biztosan működő aktivátort.
2010. okt. 18. 07:24
 4/5 A kérdező kommentje:

Üdv.

Köszönöm a válaszokat, de sikerült :)))

És még activator sem kellett hozzá teljes, és végleges verzió..Ráadásul teljesen magyarul :P :))) megvan x64ben és x86ban is :) Nem kér se aktiválást, és se serial kódot. Nekem nagyon bejön az Office 2010 :)) ♥

(Akinek kell a torrent, küldjön privi e-mailt elküldöm neki!:))

2010. okt. 18. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem léci küldd el! (privátba már nem tudok írni, mert nem lehet)

címem: onepeople@citromail.hu

2011. jún. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!