Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol tudok szerkeszteni videot, anélkül hogy egy kifejezett programot töltenék le? Egyszóvel egy oldal vagy iesmi kéne, amivel neten keresztűl tudok videot szerekeszteni, tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a youtube-os videokreátort de ahhoz sajnos nem értek, programot nem akarok letőlteni, mert szarakszik a gépem:S google-on is kerestem de hiába... esetleg létezik ilyen lehetőség hogy neten vhogyan vidit szerkeszteni?
2010. okt. 22. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Videót nem szerkeszt senki a neten keresztül.(Szerintem!!)Megtanulni a videoszerkesztést a Movie Maker a legjobb és kicsi a gépigénye,része a Windows-nak és szépen lehet vele dolgozni.Utána föllehet tölteni akár a youtubera akár a yahoora,vagy a sokezer videomegosztó bármelyikére.

Anélkül hogy megtanulj videót szerkeszteni nehezen fog menni,ugorj neki nem ördöngősség.Egykét alapfogást,trükköt elsajátitasz és sikered lessz vele mert legtöbben félnek tőle.

2010. okt. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így igaz.

Ráadásul ha megtetszik valamilyen program, jószerencsével magyarosítást is találhatsz valamelyik verzióhoz (mondjuk szerintem az angol jobb).

Szóval én is ajánlom kezdésnek a Movie Maker-t, majd ha már jól megy, próbálkozhatsz Adobe videószerkesztőkkel, vagy Sony Vegas-sal stb.

Ezen kívűl akár tutorial-okat is kereshetsz youtube-on, sokan foglalkoznak ilyenekkel (pl. én is a Sony Vegas programot és később más videószerkesztőket is bemutatok a csatornámon):

http://www.youtube.com/user/Kingames2

2010. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát kőszi kőszi tééleg :D csak egy a baj, az h a movie maker nemtom mért de a rosz, mármint nekem a gépemen :S probáltam már más vidi szerkesztőt is, csak ugye a gépem elég gyenge és nem birja a terhelést, szal tőlteni nem tok :S és azért is kérdeztem, mert emléxem h réggeben, voltak ien képszerkesztős, oldalak ahol volt oan menű pont is, hogy slideshow maker, ill. video maker, csak egy a baj h már nem,tom hol találhattam :S probáltam a google-t de semmi :S
2010. okt. 24. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem oktatni akarlak,de ha gondod van a mowimékerrel akkor fogd a windows telepitő cd-t azon rajt van és másod be a program fájlok közé és újra jó lessz.Kisebb gépigényű videoszerkesztőt,ami simamici megy windows alatt úgysem találsz.Ne add föl olyan hamar,mondván nekem úgysem sikerül!!!---fog az menni!!!
2010. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!