Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ajánlana egy megbízható...

Valaki ajánlana egy megbízható vírusírtót?

Figyelt kérdés
sajnos a nod32 nekem nem jött be... a norton anntivirus is egy szar, szóval nemtom milyen vírusirtót próbáljak ki :S
2010. okt. 22. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
AVG bármelyik trial verzió!Én most egy AVG 2011-es trial verziót használok és meg vagyok elégedve vele!Egy külföldi honlapról töltöttem le!
2010. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az Avast freet használom: [link]


És az Ad-Aware Free Internet Security-t:

[link]


Elvileg ez a kettő együtt megfelelő védelmet biztosít.

2010. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Avira, vagy Avast - de előbbi jobb.
2010. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

AVG-t nem ajánlom. Megbolondított már nem egy rendszert. Pl múltkor azzal hozta nekem el nővérem hogy nincs internet. És az AVG volt a hibás.


Pedig a NOD32 a legjobb.....

2010. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a magad nevében beszélj utolsó!!!Nekem volt fizetős AVG-m 1 évig és soha olyan jól nem futott a rendszer!Most trialt szoktam használni AVG-nél és azokkal sincs semmi gond,nem bolondit meg az semmit,ilyen ökörségekkel kár riogatni!Viszont a Nod32-ről már annál több rosszat hallottam és az legalább igaz!!Mert tényleg egy rakás ürülék kb.,a Nod32!
2010. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Avira nem épp a legjobb szerintem. Trójaik úgy hemzsegnek mellette a gépen h ihajj. AVG viszont nagyon jó
2010. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:06]


Nekem évek óta az van, és teljesen jól teljesít.Nem volt olyan gondom mint másoknak hogy ellepték a gépét a vírusok.

2010. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá..,én inkább akkor is maradok az AVG-nél,mert nekem az vállt be,és azzal soha nem lepték el virusok a gépemet!!:)
2010. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!