Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF-ből WORD-be lehetséges...

PDF-ből WORD-be lehetséges valahogy átmásolni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h egyetemi anyag vázlatát PDF-ben adták meg, na de minden lila meg szürke háttérrel, azaz kifogy több patron is mire a több száz oldalt kinyomtatnám, ezért lenne jó, ha valahogy normálian át tudnám másolni Wordbe, és ott bekicsinyíteni persze stb.


Lehetséges ez bárhogyan is?


(persze nekem nincs pdf-softwarem ! -és látszólag nem enged belenyúlni, se copy, se más lehetőséget nem találok)


2010. okt. 25. 10:53
 1/6 Jenci ***** válasza:

[link]


Próbáld ki ezt például.

2010. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok, megpróbálom ....
2010. okt. 25. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
OpenOffice.org 3.2.1: a Writer oda-vissza tudja.
2010. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az először ajánlott progi nem működik. Most vagy az a baja, hogy nem Adobe van a gépemen, hanem Foxit Reader, vagy az, hogy nem MS Office 2007, hanem OpenOffice.org Writer a szövegszerkesztő. Akárhogy is, nem jó.
2010. okt. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem se jó :(((

egyzerűen a pdf-be sehogy nem enged belenyúlni, se copyzni se semmit ...

2010. okt. 27. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Letöltöttem, telepítettem: el se indult, jelezni kellene a www.letoltes.prim.hu oldal adminijának. És megnézni, hátha valahol van esetleg fent valami hasonló (Letöltőközpont, Origo Szoftverbázis, Chip stb.).
2010. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!