Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik az msn segitséget...

Nem működik az msn segitséget kérek?

Figyelt kérdés
Letöröltem az msn 2009 est...és felraktam a 2011 et,de az nagyon nagyon nagyon rossz!! és nem normálisan uninstall oltam,hanem csak simán letöröltem, és amikor telepiteném a 2009et akkor azt irja h már telepitve van az ujabb verzió..SEGITSETEK!!!
2010. nov. 2. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakd vissza 2011-et ha engedi és uninstalláld le. Ha nem akkor azt mondanám hogy regeditből kézzel ki kéne törölni a bejegyzéseket msnre vonatkozóan de ezt inkább meg se próbáld:)
2010. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

használd az msn uninstaller programot

[link]

2010. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz all!!! :)
2010. nov. 2. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mégsem működik azzal sem!! 1napon keresztül kinlódik azaz uninstaller ,de nem csinál semmit sem!! más lehetőség??
2010. nov. 4. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
1 nap alatt windows-t is újrahúztam volnan javaslom neked is gyorsabban megoldódna a probléma.
2010. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Használj valami normális MSN kliens-t, pl. aMSN vagy Miranda IM.

Az eredeti M$ kliens egy felfújtatott, hibáktól hemzsegő, memóriazabáló, lassú vacak.


Hacsak nem akarsz minden nap webcamolni, akkor aMSN tökéletes, ha pedig nem kellenek a csilli-villi extrák, csak szöveges beszélgetés, akkor Miranda, ami még kevesebb erőforrást igényel.

2010. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!