Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az összes zeném máshogy van...

Az összes zeném máshogy van elnevezve (a filenevek), azt szeretném, ha előadó + dalcím lenne a "formája" mindnek. Van olyan program, amivel ezt megtehetem?

Figyelt kérdés

Tehát: pl

09 - - Dugjatok a 220-ba.mp3 helyett P.Mobil - Dugjatok a 220-ba.mp3 legyen a fáljnév, és persze ne így egyenként kelljen átnevezgetni...remélem érthető vagyok:)


2010. nov. 8. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

jobb klikk - atnevezes es be irod ugy ahogy akarod


mi olyan nehez ebben ?

2010. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha van olyan progi akkor en szerintem beteszel 50 zenet es mindegyiknek egyforma lesz a cime es az elo adoja , erre nem gondoltal ?


udv az elso


amugy kivancsi vagyok en is erre

2010. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos ezt egyesével kell megcsinálnod.


Esetleg ennyi könnyebbség, hogy Total Commanderben csoportos átnevezéssel az előadók nevét egy lépésben elé tudod írni:

[link]

2010. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mp3tag

Ezzel mindet átnevezheted a megfelelő beállítások után,ha a fájlok ID3 tagja ki van töltve./többnyire kivan,a néhány kivételt pedig be kell írni kézzel/


[link]

2010. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MP3 tag


Ki kell jelölni az összes fájlt.Katt felül a Cimke-Fájlnév ikonra./kiírja,ha rámutatunk az egérrel/.Ami a megjelenő ablakban van azt ki kell törölni.Van ott egy playgombszerűség,katt és a listában először katt:"Artist",-playgomb újra,katt:Title

/leírva talán bonyolult,de amúgy nem az/

2010. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) a csoportos átnevezést választottam, így félóra alatt meglett a több100 zeném. :)
2010. nov. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!