Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet összerakni...

Hogyan lehet összerakni ezeket a rar file-okat összerakni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem két file-t, amiknek nincs lényegében kiterjesztésük, azaz part.001 és part.002 a végük. A gép felsmeri az elsőről, hogy rar, de a másodikról nem. Ha ki akarom tömöríteni az elsőt, akkor azt a hibaüzenetet kapom, hogy nem ez az első része a multiple archive-nak. A másodikat, ha próbálom, abba belefagy a tömörítő. Ha megpróbálom videóként lejátszani, akkor az elsőt letudom játszani, és az valóban az első rész, de tekerni nem tudok benne. Viszont a másodikat nem tudom lejátszani. Mit lehetne tenni? Valahogy ki lehet nyerni a videót a file-okból?
2010. nov. 8. 17:13
 1/2 grmindenyssa ***** válasza:
File Splitter & Joiner
2010. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mi lehet a probléma? Elrontott rar-okat is összerak a fenti program? Te használtad már? Én is találok ezret, csak kérdés, hogy megoldják-e a problémát?
2010. nov. 8. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!