Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hiba miatt tiltja le a...

Milyen hiba miatt tiltja le a Windows Live Messenger az általam felvett partnereket?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy akárhányszor egy új partnert veszek fel az msn címemre, pár másodperc múlva az MSN-em automatikusan letiltja azt. Persze feltudom oldani, de ez akkor sem egészséges. Gondoltam a programban lehet a hiba, ezért többször is újratelepítettem Windows Live Messenger 9 verzióját. A hiba ugyanúgy megmaradt. Aztán gondoltam lehet a címemmel lehet a baj, fertőzött, vagy vírusos, és emiatt tiltja le az általam felvett partnereket. Így msn címemet váltottam. Viszont a hiba megintcsak ugyanúgy megmaradt. Automatikusan tiltotta le az általam felvett partnereket. Próbáltam MSN vírusírtót is igénybe venni, próbáltam az MSN javítása alternatívát is amit telepítéskor igénybe lehet venni, de semmi változás. Sőt, ahányszor eltávolítottam, majd újratelepítettem a programot, az egyedi beállítások, tehát skinek, hangulatjelek, és minden más megmaradt. Mintha semmi nem történt volna az újratelepítés után. Fogalmam sincs mitévő legyek, az MSN 10-et kerestem már mindenhol az interneten, hátha egy új verzió megoldaná a problémát, viszont a keresésem nem járt sikerrel. Mégis mi lehet a probléma, és hogy tudnám megoldani ? Lelehet e tölteni, és hol a Windows Live Messenger 10-et ?
2010. nov. 8. 17:54
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet, de nekem is szokott lenni furcsa nagyon...
2010. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!