Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » -Hol tárolja a GPS a WIN6CE...

-Hol tárolja a GPS a WIN6CE oprendszert? -Ha leformázom marad-e az Op? -Milyen progival tudom mókolni PC-ről GPS-t Win6 alatt (nem másolni akarok rá)

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Áldozz rá 2-3 ezer forintot, és ugy ahogy van a GPS memóriájában, mindent másolj át egy memóriakártyára. Aztán vedd ki az eredeti memkártyát, és tedd el valami biztos helyre. ( kipróbáltam, simán visszarakható) Utána azt csinálsz az ujjal, amit akarsz. Tanulmányozhatod, kisérletezhetsz rajt. A wint pedig meg fogod találni, mert oda van írva.
2010. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pen drive ként ismeri fel, nem látom rajta az op-ot, ezért is kérdeztem.

Összecstlakozásnhoz 2 lehetőség van vagy mint "meghajtó" vagy mint "Activesync" de az utóbbinál nekem nem csinált semmit, ja de azóta nem tudok róla törölni!!!

Emiatt ment a kérdés.

/Ez egy Wayteq N770BT és nagyon tuti kütyü, csak nem tették ki az összes gombját (van rejtett funkciója) :D/

2010. nov. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!