Létezik ilyen program?
Figyelt kérdés
Amivel tudom állitani a vga vezérló fényerejét, monitoron nem akarom mert nem olyan.Intel vga vezérlő felvan telepitve de hibát ír ki ha megakarom nyitni.márc. 13. 09:19
1/1 anonim 



válasza:





Ha az adott gyártónak van ilyenje, azt tudod használni, ha kompatibilis a monitoroddal. Nekem pl. van az Acer monitoromhoz.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!