Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehetett ez? (iwiw hamis...

Mi lehetett ez? (iwiw hamis ismerős)

Figyelt kérdés

A héten beléptem iwiw-be.Van olyan menüpont az üzenőfalon hogy megjeleníti hogy ki változtatta az adatait,kinek a képeihez mit írtak.És arra lettem figyelmes hogy egy általam ismeretlen személy,ott volt az üzenőfalon,hogy megváltozatta a "magamról"információit...erre figyeltem fel.Egyből mentem az ismerőseimre,és látom hogy ott van egy lány,aki eddig nem volt ott.(legyen a neve most Nagy Zsuzsi)Megnézem az adatlapját,több mint 2000ismerős,és ebből 6 az én ismerőseim is...

De hogy került oda?Én nem jelöltem,be nem is igazoltam őt vissza.Semmi nyoma nincs az citromailnél sem.De hogy került be egy 2000ismerőssel rendelkező profil akkor az én ismerőseim közé???Azóta eltelt már 4-5 nap,és látom hogy folyamatosan csökkenek az ismerősei...

Ez vmi vírus vagy kémpogi vagy mi lehet??


2010. nov. 11. 11:00
1 2
 1/13 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Ez bizony vudu.
2010. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kifejtenéd??? :)
2010. nov. 11. 11:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy régebben jelölt mondjuk egy klub vagy egy személy és mivel ismerted visszajelöltél, de ezt a nevet mindenki meg tudja változtatni, feltételezem így történhetett meg ez.
2010. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de ezzel nőtt az ismerőseim száma is...

de nem,biztosan tudom hogy se személyt se klubbot semmit nem jelöltem.

2010. nov. 11. 11:10
 5/13 A kérdező kommentje:
ja és azt el is felejtettem hogy ez a személy myvipen is van,de ott csak 400ismerőse van,és egy csomó képe,ellentétben az iwiwel ahol 1kép van.
2010. nov. 11. 11:13
 6/13 Réti bubuzér ***** válasza:
45%
Ki nem sz@rja le? Töröld ki, oszt jónapot.
2010. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy pontosan hogy megy, de nekem már volt olyan, hogy valakit (XY) ismerösnek akartam jelölni, közben véletlenül másik (AB) ismerösre IS ráklikkentettem és erre az a visszajelzés jött, hogy mostantól kezdve XY AB-nek ismeröse és viszont. Lehet, hogy nálad is valami ilyen volt...
2010. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én nem sz@romle,mert azért elég dúrva hogy vki odakerül csak úgy az ismerőseim közé...ha nem tudsz normális választ adni akkor inkább maradj csöndben!

köszi

2010. nov. 11. 11:16
 9/13 A kérdező kommentje:

az elmúlt 2-3 hétben senki nem jelölt engem sem és én sem senkit...

azért ez mégis csak furcsa...

2010. nov. 11. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:
biztos bogaras az iwiw
2010. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!