Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » You have been disconnected...

You have been disconnected from the server miért?

Figyelt kérdés
leszedtem faszán a wow alapjátékot a bc-t a lich kinget reamlistet átirtam de nem enged be a szerverre. miért? :S
2010. nov. 11. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
felpatchelted?
2010. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most néztem hogy amin én szeretnék jáccani szerver 3.3.5ös patchen van de nekem még csak 3.0.1es van, de mikor elinditom a Downloadert egyből a 4.0.1es patchet szedi . ez miért van, hogy tudom csak 3.3.5ig patchelni?
2010. nov. 11. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
meik szerveren akarsz játszani?
2010. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azért van mert a patchlist je az eredetiéhez van igazitva és ttmár precataclysm van vagyis 4.0.1 es patch. szal be irod googlebe hogy WORLD OF WARCRAFT PATCHES vagy WOW PATCH DOWNLOAD és valószinüleg ki fog adni többszáz odlalt ahonnan letudod tölteni a neked megfelelőt. valószinüleg enUS vagy enGB kell neked

de szeritnem enus mert az a leg elterjedteb

2010. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] minden itvan sorrendben kel feltelepiteni,
2010. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
_Köszi mindenkinek, de a tauris oldalról töltögessem le az összeset? amugy az rworldon akarok jáccani
2010. nov. 11. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!