Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudd nekem valaki adni Font...

Tudd nekem valaki adni Font creator 6.1 serials-t/kaygen-t/crack-et?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 20:04
 1/9 bp1985 ***** válasza:
2010. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Te ritka paraszt. Szerinted nem googol-al kezdtem?!


2. Kösz, de ezeket már végig néztem. Vagy regisztrálni kell, vagy fizetni. Google nekem is a barátom...


Ha van itt valaki akinek működő vagy legalább letölthető serials-t/kaygen-t/crack-je van, kérem adja meg a címet ahonnan leimádkozta, vagy küldje el a torrentet. Köszönöm.


A GYIK-szájkaratés nagymesterei meg tegyék meg, hogy mást b@sztatanak...

2010. nov. 23. 20:35
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Te agyoniskolázott vadparaszt. (Bocsi, ha te is paraszt vagy, én is) Érdekes, nekem talált a google kódot hozzá. Talán nálad más a google? Otthon beszélj így, vagy nem kell felrakni egyértelmű kérdést.Remélem anyád büszke a stílusodra. Faragatlan tuskó.
2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Te vagy felháborodva? Talán ne néz egyből hüly.ének valakit. Illetve ne lepődj meg ha hasonló stílusban kapsz választ, mint ahogy nyitsz.

Ha neked talált, kódot a Google, akkor mért nem azt írod ide? És mért egy csinos kis gif-et küldesz, aminek üzenet értéke egészen egyértelmű, és nem egy szívbáli jó barát őszinte segítségét sugározza.


Kívánom, hogy a te édes anyukád is szeretettel gondoljon az intelligens és érett csemetéjére.

2010. nov. 23. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló első linkje tökéletes. nekem legalábbis sikerült letöltenem onnan.
2010. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Én küldtem egy linekt, hogyan kellett volna első körbe keresned. Bocsánat, neked sikerült alpári stílusba válaszolnod erre. Akkor miről is beszélünk? Hozzáteszem, amit a második küldött linkeket, mindegyiket megtaláltad volna a google-ba.
2010. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A második hozzá szóló első linkjét megnéztem, de nekem hibát jelez és nem is kerül a letöltési helyére crack file.


2-nek: Ha én ilyet küldök valakinek az egyet jelent azzal hogy "ahhoz is hülye vagy, hogy lélegezz". A második válaszoló mindegyik javasolt linkjét megtaláltam a google-el. És nem nem működtek. Vagy elirányított valami f@sz helyre, vagy regisztráltatni akart vagy javasolta, hogy fizessek, vagy mint a fent ajánlott linknél is elakadt a letöltés.

2010. nov. 24. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen, és ehhez hasonló stílusú, kérdéseket feltevő személyeknél, áldom a nevét annak, aki kitalálta, és bevezette a válaszok száma melleti kék X, használatának lehetőségét


ezer köszönet! (csak így tovább, min. ezen színvonalat megtartva...)

2010. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!