Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől olyan különleges a mac...

Mitől olyan különleges a mac snow leopard rendszer? Jobb mint a windows? Miért olyan drágák az apple termékek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 14:33
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

1. kérdésre a válasz- mert jobbak

2. kérdésre a válasz- igen

3. kérdésre a válasz- ugyan az mint az elsőre.

2010. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És miben jobb egy snow lepoard rendszer mint egy win 7? Hogy egy játék sem támogatja és semmi nem indul rajta?:D Másrészt meg eladási listák...Hogy hogy népszerübb a windows és tarol mint a leopard?:D
2010. dec. 5. 15:06
 3/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

nem tudom honnan veszed hogy nincsenek programok MAC-re

se játékok.


nézd meg a találati számot ezen a két oldalon mennyi van...

programok konkrétan 100 oldalon kersztül

*****


játékok pedig 23 oldalon keresztül vannak felsorolva.

*****


pedig oldalanként is 30 találat van. ha beszorzod már akkor se rossz a találat mennyisége.


de semmi baj. nem kötelező mac-et használni.

én se azt használom hanem a WINFOST de tudom hogy vannak rá írva programok ugyan úgy mint a PC-re


viszont vannak olyanok is amik csak arra vannak megírva a PC pedig még csak nem is álmodhat róla hogy lesz rá egyszer is írva olyan jó progi mint a MAC-re.


kinek a pap kinek a papné

erre soha se fogsz kapni rendes válasz mert mindenki mást mást mond mert mások a tapasztalataik..

ezt csak tapasztalattal tudod majd megtudni. ahhoz pedig vagy veszel egy MAC-ot vagy bemész egy APPLE szalonba és kipróbálod.


vagy letöltesz egy olyat hogy PC-n kipróbálhasd amolyan emulátorként a MAC-OT a PC-n

én letöltöttem feltelepítettem de sajnos nem indult el a gépemen. vagyis tapasztalatom továbbra sincs róla.


de mégse állítok olyan butaságot hogy nem léteznek rá programok. hogy nem támogat semmit...


az hogy meg miért ilyen drága??? na vajon? mert amit kevesebben vesznek azt drágábban kell eladni hogy a hasznot ugyan úgy behozza.


ennek ellenére persze millióan használnak MAC-et



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!