Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A bekapcsolás után 1-2 percig...

A bekapcsolás után 1-2 percig 100%-os a cpu használat a gépemen. Vírus okozhatja?

Figyelt kérdés

A gépen Windows 7 van, 2gb rammal és dual cora 2,4 Ghz-es procival. A feladatkezelőben a folyamatoknál van 12-13 svchost.exe nevű fájl és ezek zabálják a procit.

Valamelyik felhasználónevénél a system van, valamelyiknél a helyi hálozatok, és valamelyiknél a hálózati szolgáltatás.


2010. dec. 5. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem 3.0 Ghz Intel Dual core procim van és a Daemon tools-on és a Nod32-őn kívül nem indul el semmi és nekem is 100%-ba megeszi a procimat a gép.

Ez nem vírus hanem indításkor valamin nagyon elkezd gondolkozni de nem tarthat tovább 1 percnél kb.

2010. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A google-val jóba vagyok, de értelmes, használható választ ott se találtam, és sajnos bekapcsolás után 2-3 percig is húzza, és néha elő jön a gond "menetközben" is.
2010. dec. 21. 21:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Új Windows megoldotta a gondot.
2011. jan. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!