Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 professionalt használok...

Win7 professionalt használok az élményindex futatásakor mindig leáll? Hol a hiba proci 1mag 2,8ghz ram 1ghz video memória 256mg seder model 3

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy leáll? Kikapcsol a gép? Akkor az esélyesen gyenge/hibás tápegység lesz.


Konkrétan milyen videokártyád van?

2010. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lefagy nem kapcsol ki.

gigabyte geforce 6200 Agp csatoló

2010. dec. 8. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet gyenge táp, rossz RAM, túlmelegedés, hibás AGP driver, hibás video driver és még sok egyéb, ami nem jut most eszembe.
2010. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, és jut eszembe, a 6200 hivatalosan nem Win7 kompatibilis.
2010. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már bocs geforce 6200 seder model 3 és amikor megvettem a win7 emblémaval van ellatva
2010. dec. 8. 21:26
 6/10 bp1985 ***** válasza:

A Microsoft a Windows 7-et 2009. október 22-én jelentette meg,[10] kevesebb mint három évvel a Windows Vista után.


Akkor 2007-be hogy lehetett ráírva??? Akkor még csak vista volt. A 6200 az valóban nem win7 kompatibilis.Tehát ez a hiba oka, hogy a vga-d nem tetszik neki.

2010. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Már bocs geforce 6200 seder model 3 és amikor megvettem a win7 emblémaval van ellatva"


Win7 alatt hivatalosan csak shader model 4, DX10 kompatibilis kártyák támogatottak a WDDM 1.1 miatt. Persze régebbiek is működ(het)nek, de hivatalos támogatásról szó sincs.

2010. dec. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor uzleti fogásbol tették rá az emblémat, de eskuszöm nektek hogy rajta van.aki nem hiszi járjon utánna. tudom hogy nem egy nagy kártya a mostaniakhoz képes ,de direkt azért vettem mert igy jöttem ki legolcsóban hogy áttérjek.Lényeg hogy internet közben nem áll le söt még erös játéknál sem.És ezert nem éertem hogy miert áll le indexélmény futtatáskor.Az is egy nagy baromság benne hogy a legalacsonyabb pontszám határoza meg az átlagot
2010. dec. 9. 06:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg Win7 címke van rajta, akkor akár vissza is viheted és visszakövetelheted a pénzed, esetleg fordulhatsz a fogyasztóvédelemhez vagy hasonlók, mert jól átvágtak, a címke hamis.


A 6000-es széria idején még Vista se nagyon volt, nemhogy 7.


Azért feltételezem, hogy elsődleges célod az lenne, hogy a mostani cucc működjön, nem az, hogy kivel mit lehetne pereskedni. Lássuk inkább ezt a témát.


Azért én a helyedben csinálnék egy teljes újratelepítést. Utána a chipset és hasonló drivereket ne telepítsd, régi gépeknél nem mindig jó ötlet Win7 esetén. Csak a legfrissebb video drivert rakd fel az nvidia.com-ról.


Ha az nem működik, akkor jöhet egy újabb újratelepítés, ezúttal minden chipset/AGP/stb drivert rakj fel (a legfrissebbet netről letöltve, ne CD-ről), majd utána szintén a legfrissebb video drivert az nvidia.com-ról.


Ha még úgy sem jó, akkor újabb tiszta telepítés, ezúttal legyen Vista. Ha azzal minden működik, akkor tényleg kompatibilitási probléma van.

2010. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,driver hiba volt.
2010. dec. 9. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!