Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges hogy a számítógép...

Lehetséges hogy a számítógép egy játéktól romoljon el?

Figyelt kérdés
Az van hogy felraktam egy játékot és sokat játszottam rajta,anyu már párszor rám szólt hogy hagyjam abba mert elrontom a gépet.És most mikor kapcsolom befelé a gépet valamikor semmit sem mutat csak kikapcsol és nagyon sokszor megismétli ezt!És most azt mondja hogy a játék a hibás, de szerintem nem.(a játék neve Gates of Andaron)
2010. dec. 8. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy játék önmagában nem tudja tönkretenni a gépet. Ha viszont a géped nem éri el a játékhoz szükséges hardverkövetelményeket (mindent, a tápegységet is beleértve), akkor előfordulhat, hogy túlterheli a gépet, és akkor történhet ilyesmi.
2010. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem a hivatalos weboldalról töltötted le, akkor elképzelhető, hogy vírusos. De bármilyen oldalról, e-mail-ből, msn/skype-ról könnyedén kaphat vírust a gép, ha nem használsz különféle programokat, vagy nem akartad megkönnyíteni néhány szabályellenes hackprogrammal a játékodat, és nem regeltél/kattintottál ilyen oldalra, akkor a játék nem okozhatja. Ha csalni akartál, akkor sem a játék maga okozta.

Javaslok egy teljes vírusirtást, a játékot töröld le, és telepítsd ismét a hivatalos magyar weboldalról, és ne keress hozzá hack-eket. Gyanús e-maileket, linkeket ne nyiss meg, akkor sem, ha egy ismerősödtől kaptad, vannak olyan vírusok, amelyek a küldő tudta nélkül tevékenykednek pl msn-en. Tehát takaríts, és figyelj, mit csinálsz. Az is lehet, hogy szimplán régi a géped, és valami meghibásodott.

2010. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A netről letöltött, tört, vírusos játékok tönkretehetik a Windows-t. De egy megbízható böngészős játék (pl. amivel te játszol) NEM fog kárt tenni.
2010. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a gépem simán viszi a játékot, és minden megvan ami a játéknak kell, a gép nem régi, 2éves. És a hivatalos honlapról töltöttem a játékot. Hack-et nem használok,nem is kerestem hozzá.
2010. dec. 8. 21:23
 5/9 A kérdező kommentje:
jah és vírust küldenek most az ismerősök skype-on de nem kattintottam rá egyre sem,szóval nem is vírus a baj,akkor meg szerintem nem a játéknak van baja. köszi a válaszokat!
2010. dec. 8. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:

" Ha viszont a géped nem éri el a játékhoz szükséges hardverkövetelményeket (mindent, a tápegységet is beleértve), akkor előfordulhat, hogy túlterheli a gépet, és akkor történhet ilyesmi."


ilyen nincs. egy játéknak semmi köze a hardverhez. ha szaggat a játék akkor pl kevés hozzá a géped és túlmelegedhet de ebben az esetben a számítógép hibája, nem megfelelő hűtés, stb, ez bármikor előfordulhatott volna. szoftveresen lehetséges hogy módosított egy rendszerfájl vagy egy a rendszer számára fontos fájlt és így megsérült

2010. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer van a gépen.(pl windows xp)
2010. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
windows xp-m van
2010. dec. 17. 19:28
 9/9 anonim válasza:
Lehet tulterhelted a geped, tulmelegedett es a coolerek nem tudtak megfeleloen huteni ezert valami elromlott...ilyenkor nem konkretan az a jatek a hibas..az is lehet, h csak egyszeruen elromlott egyik coolered..megesik.
2010. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!