Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb töredezettség...

Melyik a legjobb töredezettségmentesítő program?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

biztonsági másolás

format c:

visszapakolás

2010. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ezt komolyan gondoltad? És hogy mentsem le az operációs rendszert tartalmazó meghajtót?
2010. dec. 8. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ashampoo winoptimizert javaslom, vagy ha egyszerűbbet akarsz, akkor ashampoo magic defrag. Azt nem tom ezek e a legjobbak.
2010. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
o&o defrag...nekem bevált.. gyors, egyszerre több vinyót rendez és elég jól automatizálható is...
2010. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valahol olvastam hogy ezek között nincs különbség,mind ugyan olyan, én csak a Smart Defrag nevű cuccot próbáltam és használom azóta is,de mindent helyre basz
2010. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

O&O Defrag Professional magyar 12.5.351 (x86)

Fájl mérete: 14,59 MB

[link]

Average download time in >free mode:< klikk!


vagy:

Portable (telepíteni nem kell!) Auslogics Disk Defrag 3.1.9.160 (magyar)

Letölt:

[link]


Ingyenes merevlemez-optimalizáló és töredezettség mentesítő alkalmazás, grafikus megjelenítéssel. Gyors és stabil működés, FAT 16, FAT 32, NTSF és Sata támogatás, valamint egyszerű kezelés, kis méret jellemzi.

Az Auslogics Disk Defrag helyreállítja a lemezen előforduló hibákat, amelyek jelentősen lelassíthatják a rendszerindítást illetve a leállítást, és alkalmanként rendszerhibákat idézhetnek elő.


Méret 1,5 MB

OS: Windows 2K / XP / 2003 / Vista / XP x64 / 2008 / Vista64 / 7 / 7 x64



ezen az oldalon találsz még másikat is!:

[link]

pl.:

[link]

2010. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Tökéletes az első válasz!

Mentésre: Acronis true image home

2012. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!