Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a program, amivel...

Melyik az a program, amivel többoldalas szkennelést lehet végrehajtani, és a végeredményt PDF-ben lehet elmenteni?

Figyelt kérdés

A legjobbat keresem, tehát tapasztalatokat szeretnék olvasni. Freeware legyen. Minél több lehetőség legyen benne, a beolvasott képek rendezésére, szerkesztésére gondolok. Tudom, kicsit sok az elvárásom, de valaki úgyis ismer ilyet, még ha mindenki nem is, és könnyítés, hogy nem kell feltétlenül magyarnak lennie, kompatibilis vagyok az angol nyelvű felhasználói felületekkel.


Előre is köszönöm.


2010. dec. 22. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Freeware legyen? Valami hivatalos, céges munkához kell? Ha igen, akkor linux-os cuccok között nézz szét elsősorban mert ott szinte mindennek van ingyenes alternatívája. Sok dolgot át is portolnak windows-ra, mert mindig akad egy-két unatkozó programozó. Ha otthonra kell a cucc, csak úgy, magán célra, akkor meg torrentezz le egy adobe acrobatot, senki nem fog agyonütni érte.
2010. dec. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam már freeware alternatívát a Scan2PDF 1.7 személyében, csak elég labilisnak tűnik, gondoltam, hátha van jobb, ha már ilyen is van :)
2010. dec. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!