Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az utorrentnek van valamilyen...

Az utorrentnek van valamilyen trükkje?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy seed szempontjából van e valamilyen hack vagy ilyesmi.
2010. dec. 23. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

van , persze , lehozod a beállítások menüt, ott nem kattintassz rá bal gombbal a beállításokra, hanem jobb gombbal 31-szer rákattintassz ! de gyorsan kell csinálni , úgy hogy 14 másodpercen belül , különben nem fogadja el .


Ha ez megvan , akkor újraindítod az utorrentet, majd belemégy mostmár a beállításokba , és azon belül a connection fülre szintén jobb gombbal 31-et kattintassz 14 másodpercen belül .


Márcsak újrakell indítani a GÉPET! nem csak az utorrentet, és akkor működni fog a dolog, mégpedig az , hogy ha te csak 1 megabájtot töltessz fel , bármelyik torrent oldalra , azt 1gigabájtnak fogja látni.


Majd szólj ha sikerült, én már így tolom 2 éve, de mindent úgy csinálj ahogy leírtam , különben nem lesz jó.

2010. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nincs, és én személy szerint örülök is, hogy nincs. Minden lényeges oldalon sok a freeleech (most karácsonykor különösen, de halloween óta folyamatosan). Tölts le valami friss és népszerű free dolgot és hagyd, hogy vigye a nép. Gondolj bele, ingyen van, milyen hozzállás már, hogy az ingyenessel is csalni akarsz?
2010. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!