Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet GTA:SanAndreas-ba...

Hogyan lehet GTA:SanAndreas-ban ki kapcsolni a zavargás/káosz mod ot?

Figyelt kérdés
Én nem irtam be a kód ját csak cleo modokat használtam , és akor kezdődőt a zavargás mod amikor a banda háboru el kezdődőt talán a band háboru miat van káosz mod , vagy valahogy aktiválta magát ? kérdéseket köszi
2010. dec. 23. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
"válaszokat köszi" * XD
2010. dec. 23. 10:44
 2/7 Tupac95 válasza:

Megfogod :

főkönyvtár -> cleo mappa -> és kitörlöd a kaos.cs-t ha cleo 4-ed van akkor kaos.cleo file-t.


Tudtommal káosz zavargás modnak az a file neve hogy kaos de nem biztos.

mind 1 lényeg az hogy kikell törölni a filet.


ha hasznosnak találod a választ értékeld :)

2010. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tupac95 válasza:

Ja és a bandaháború miatt nincsenek zavargások.

Néha egy két ember lövöldözik és kész de amitt nem lehet.

GTA-ba mód nélkül zavargások egyszer van : Mikor Las Venturasból visszajövünk Los Santosba akkor ég minden lövlödöznek robbantanak lopnak stb..

2010. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

öö , a cleo mapámba nincs kaos.cs mert ojant nem töltötem le , de most jöttem vissza LV böl LS be . ako ezért van ?

és ez meddig tart ez a zavargás ?

2010. dec. 23. 12:32
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és meg lenne egy kérdésem , bandatagokat hogy lehet toborozni ? meik gombot kell nyomni ?
2010. dec. 23. 12:34
 6/7 Tupac95 válasza:

mostjöttél vissza LV-ből LS-be ? akkor azért van.

ez mindig igyvan mert ha a történetet nyomon követted

a ballas átvette az irányítást LS felett és tempenyék téged kivontak a forgalomból addig és most ugy mész vissza hogy grove street-et is ballasok irányítják és ha jól megnézedvan olyan ember aki egy tv-vel fut meg ilyenek.

ez az első kérdésre a válasz.

másodikra :

ránézel az emberre és megnyomod a G-t és a Respect-től függ hogy hány embert tudsz toborozni.

2010. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz :D
2010. dec. 25. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!