Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Playerom van és...

Windows Media Playerom van és amikor HyperCam-al (asztal videó készítő) készített videót szeretném megnézni, azt írja, hogy leállt a program. Nem dolgozik vele. Mit csináljak, hogy újra indítsa ezeket a videókat?

Figyelt kérdés
Ezek a videóformátumok AVI.Más avi fájlt lejátszik,de nekem ez a screen recorder nagyon fontos,és így a videó megtekintése is.Próbáltam letölteni Média Player 11eseket,de azt írja,hogy nem tudta ellenőrizni,hogy eredeti-e.Ha van CD-n Windows Media Playerom,és azt újratelepítem,ugyanezt fogja csinálni (régen ezzel nem volt problémám) ,vagy úgy is elérem a célom?
2010. dec. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatsz codec pakot feltenni, hátha jó lesz, vagy újratelepíteni, vagy használj másik lejátszót (pl. VLC Media Player)
2010. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom
2010. dec. 23. 11:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezaaaz MŰKÖDIK!! Kössz még 1x :)
2010. dec. 23. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Bill Gates van olyan szemét, hogy szereti, ha csak wmv, azaz windows fájlokat gyártasz, használsz, nézegetsz. Ezért programjai nem támogatnak vagy nem eléggé támogatnak más fájlokat, mint pl. az avit is.

Én azért vagyok pipa, hogy pl. van egy elég jónak itélt konvertálója, a Windows Live Movie Maker, de mindenből csak wmv fájl-ba konvertál. Ha avi fájl-t akarok, akkor még egy konvertálóba kell tennem, pl. Format Factory.

Ha neked bejött a VLC Plyer, javaslom, hogy tedd alapértelmezetté.

2010. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként,van ffdshow-om és ez ki szokta kódolni,és szokott menni ez a dolog.Ha átkonvertáltam ezeket a HyperCam-al készített videókat akkor sem ment,de már minden jó ;).Ha medig újra kezdene idegesíteni,nem fogok vele cseszekedni,lehúzom azt amit javasoltatok.
2010. dec. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!