Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül felrakni az...

Miért nem sikerül felrakni az msn-t?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az msn programot, és mikor felraknám, akkor azt írja ki hogy már felrakta, pedig nem is.

A gép bekapcsolásakor sem indul el az msn, és a programok között sem találom meg. A mappa megvan, de az exe-je nincs.

Ez nagyon érdekes. Mi lehet a gond?


2009. jan. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem menj a startra-progik hozzáférhetősége és keresd + a programot,töröld le.utána töltsd le az msn-t és próbáld telepíteni.majd írj h sikerűlt-e
2009. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az újratelepítést természetesen már próbáltam.

A vezérlőpultban letöröltem minden msn-nel kapcsolatos progit, aztán letöltöttem a legújabb verziót, de mikor fel akartam telepíteni, akkor azt írta ki hogy már telepítve van.

Pedig letöröltem, és nem is találtam sehol sem. Sőt az állítólagos telepítés után sem találtam sehol sem.

Sem a startlapban, sem a program files-ben.

2009. jan. 24. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még a registry-ben ott van a nyoma az MSN-nek.

Itt volt egy hozzászólásban, hogy melyik kulcsot kell kitörölni a registry-ből, hog yújra föl lehessen telepíteni az MSN-t. Írd be ide a keresőbe, hogy MSN 2009 törlése, asszem így találtammeg régebben.

2009. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!