Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miben különbözik a másolt és...

Miben különbözik a másolt és az eredeti xp?

Figyelt kérdés
Csak a kódjában, vagy a fájlokban is?
2009. jan. 24. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Abban, hogy az eredeti miatt elvileg nem törik rád az ajtót hajnali kettőkor kommandósok.
2009. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Mert a másoltért igen,mi?Hülye marha!


A másolt xp is lehet kommersz(azaz ugyanolyan mint a gyári),vagy lehet tuningolt.Ezt hívják "buhera" windowsnak.

Ezek is lehetnek több félék.Nem mindegy,hogy melyik.

2009. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
inkább az érdekelne, hogy ha egy "nem buherált" másoltra eredeti kulcsot írok, akkor eredetinek fog-e számítani.
2009. jan. 24. 19:49
 4/12 anonim ***** válasza:

A másolthoz szoktak adni egy kalóz serialt.Sok olyan is van már egyébként,ami nem is kér kulcsot.


Eredeti kulcsot valszeg el se fogja fogadni.

2009. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Kettes, gratulálok. Színvonal az van.


A kérdezőnek: ha szerzel egy eredeti jogtiszta kulcsot, és fölteszed a saját gépedre is - akkor MINDKETTŐ elveszti a jogtisztaságát. Én nem szúrnék ki így az iletővel, aki megvette.

2009. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert van eredeti, csak azon még SP2 sincs, és van egy másolt, ami sp3-as integrált. és nem akarom megvárni a több órás SP installokat.
2009. jan. 24. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Röhögnöm kell,komolyan mondom.


Aki lepontozott,az tényleg elhiszi,hogy másolt windowsért kommandósok törik az ajtót az emberre?Valamint vitatja azt,hogy a kalóz windowsnak két fajtája van,mégpedig kommersz ill. buherált?Tagadja azt,hogy a kalóz xp-hez szoktak adni egy hamis kulcsot?


Na ne hülyéskedjünk már...

2009. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha van eredeti telepítőd, akkor nyugodtan telepítsd az sp3 integráltat, csak az eredetid serial-ját add meg! Tökéletesen fog működni. Nekem is így van. Egyébként is, eredeti lemezről jobb egyből egy másolatot csinálni, és azt nyüstölni... Amúgy csak akkor eredeti, ha van róla számlád is...de mint mondták nem fogják rád törni az ajtót nyugi...kivéve ha céged van, ott már szívás ha nincs róla számla, azokat szokták ellenőrizni.
2009. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, erre gondoltam! Így lesz.
2009. jan. 28. 19:41
 10/12 anonim válasza:

Hát, az én környezetemben mindenki kalóz Windows-ot használ és még senki sem panaszkodott, hogy rá törték volna az ajtót...

A legjobb a dologban az, hogy amikor az én telepítőkulcsom elkallódott és messzindzseren leküldtem egy tömeges üzenetet, hogy szeriálkíj kerestetik, tíz helyről is kaptam és mind ugyanaz volt :D

2009. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!