Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ilyen "homályos"...

Hogy lehet ilyen "homályos" képet készíteni?

Figyelt kérdés

Na szóval úgy értem hogy például a háttérben ott van egy ssrác rendesen és akkor a lány a pedig így halványan megjelenik kb.olyan mint egy szellem...Ilyen honlapot hol találok?És hát lehet h sokat kérek de van ilyen oldal magyarba?? Szóval ilyesmi képszerkesztős dologról lenne szó csak nem tudom megfogalmazni és nem tudom hogy ti értitek-e...:D Hát hülye gyerek fogalmazásában remlem azért valaki érti.:D:D

köszönöm előre is! sziasztok


2009. jan. 25. 17:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Hát vagy akár ilyen képet... [link]

bár ez nem olyan sőt köze sincs hozzá :D

szóval ez annyia nem is lányeg inkább az amit fölülre írtam :D

2009. jan. 25. 17:46
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] na ez már majdnem olyan :D
2009. jan. 25. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

kell egy képszerkesztő, ami tud layer-eket (fóliákat kezelni) pl. a Photoshop vagy Paint Shop Pro.

egymás fölé kell helyezni, külön layerre két képet, aztán a felsőt a layer beállító panelnél el kell kezdeni átlátszóvá tenni.


ez az alap, persze ezen felül még a teljesen jó eredmény érdekében csomó mindent kell/lehet csinálni magukkal a képekkel is (pl. a felsőről leszedni minden feleslegeset stb.).


jó szórakozást!

2009. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!