Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell vírusirtót lefuttatni?

Hogy kell vírusirtót lefuttatni?

Figyelt kérdés

vettem egy jó virusírtót......fent is van csak nem tom mit kell vele csinálni......

és mit csináljak h ne legyen vírusos a gépem???


2010. dec. 29. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg fut magától - ellenőrzi a megnyitott, futtatott, bezárt, áthelyezett, másolt stb. fájlokat. Ez az állandó, más néven rezidens védelem. Ha van web-védelme, a megnyitott weboldalakat és a letöltendő fájlokat is átnézi.


Van egy vírusirtó-tesztfájl, ami nem káros igazából, azonban a legtöbb vírusirtó adatbázisában szerepel, ezért vírusként kezelik:

[link]

Kattints rá nyugodtan szerintem! Elvileg vagy már a letöltést is blokkolja, vagy letöltődés után riaszt rá.



Ha a tálcán jobb egérgombbal rákattintasz az ikonjára, majd valami olyasmi kell legyen: kezelőfelület megnyitása. A kezelőfelületen keresel olyat, hogy vizsgálat, teljes rendszervizsgálat, teljeskörű vizsgálat, keresés, víruskeresés. Ahány vírusirtó, körülbelül annyi elnevezés.


De egyszerűbb lenne segíteni, ha leírnád a vírusirtó nevét! ;)

2010. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen...:D

ESET Smart Security.....

2010. dec. 29. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó választás volt. :) Ugye tudod, hogy tűzfalat is tartalmaz?


Én avast!-os vagyok, azt ismerem nagyon, abban tudnék segíteni, ESET Smart Security-ben nem. De nagy hirtelenjében kerestem neked kézikönyveket a neten ((nyugodtan te is kereshetsz többet, Google-ba beírod: ESET Smart Security kézikönyv /vagy leírás, útmutató/)):


[link]

[link]

[link]

2010. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm tőled is...:D

mind2őtöknek zöldkéz:D:D

2010. dec. 30. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!