Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 van a gépen, letöltöttem...

Win7 van a gépen, letöltöttem a metin2mester-t és mikor inditanám el akkor 176 os hibát ír ki? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szevasz! Van egy haverom, akinek Win7-en is megy (ez véletlenül derült ki...:P). Valószínűleg nem az op. rendszer a hibás, hanem két külön helyre mentette a játék összetevőit a letöltőd. Nekem is előfordult ez, mikor letöltöttem a játékot. A többséget a Program Files-ba mentette, Metin2Mester mappaként, a többit (4-5 dolgot) pedig kirakott az Asztalomra. Az asztalon lévő cuccokat behúztam a Metin2Mester mappába, és már indult is a játék. Ha ez a gond, ez a megoldás, és akkor keresővel keresd meg a játék összetevőit a gépeden, hogy hol lehetnek... Pár perces munka az egész, ha nem találod őket, és ha ez a gond. ;) Remélem segítettem, üdv: Dfoglalo! :D
2011. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!