Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem tudom kicsomagolni?...

Miert nem tudom kicsomagolni? /Lent/

Figyelt kérdés

Eddig nekem kotetben volt a kicsomagolando fajl,most feher lapocska,jobb sarka kicsit lehajtva.A winrarral, 7 zippel nem tudtam,total commandernel pedig kiirta,hogy lehet,hogy nincs is becsomagolva.

7 fajl.

001,002.......

Koszonom!


2011. jan. 11. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld a Total Commander fájlegyesítés opciót.
2011. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt!

A fajlegyesitesnel azt irja:

A fajlegyesites sikerult,crc fajlt nem talalt.

Meg mindig nem sikerul!

2011. jan. 11. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól csináltad, de ha nem mellékeltek crc-t, akkor nem kapod vissza az eredeti kiterjesztést, csak magát a kibontott teljes méretet. Neked kell tudnod és utánanézni hogy mi az az eredeti kiterjesztés amit a darabok tartalmaznak. Elvileg ha belelépsz egy partba TC-n belül, ott látszik a teljes fájl, és látod milyen típusú.

Mondjuk ha játék volt és egy fájlod van akkor .iso, ha film volt akkor többnyire .avi.

2011. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Avi .Meset toltok.Ez nekem nem fog sikerulni:( Koszi!
2011. jan. 11. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor írd a fájl neve után (jobb egérgomb a keletkezett fájlra/átnevezés) .avi (a pontot ne hagyd le), és elvileg már le tudod utána játszani.
2011. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikerult!!Koszonom!Nagyon sokat segitettel!!!!
2011. jan. 11. 20:17
 7/9 A kérdező kommentje:

Kerdezhetek meg?:)

Total commanderbol a videot DVD Flickkel kell atkonvertalnom,mert nem jatsza le az asztali lejatszom.

Most hasznalom eloszor a TC -ert.

Nekem eddig a videok a downloads-ban voltak,hogy tudom elhozni a TC-bol? Remelem ethetoen fogalmaztam:)

2011. jan. 11. 20:49
 8/9 A kérdező kommentje:
A downloadnal most talaltam meg a videot,de ott csak 10 perces.A TC-nel pedig az egesz 1 oras video megjelenik.Koszi!
2011. jan. 11. 20:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerult athelyezni!Koszi!
2011. jan. 11. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!