Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnák kinyithatós...

Hogyan tudnák kinyithatós eljegyzési meghívót készíteni Microsoft Office 2007-el? Valaki leírná nekem pontosan és részletesen! Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép igényeset Office-ban nem tudsz készíteni. Mármint lehet, de csúnya lesz. Valami grafikai program minimum szerintem ehhez.
2011. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl a word-el is tudna, de miért lenne csúnya?

Azt nem tudom vállalni, hogy leírom hogyan kell.

Képszerkeszteni kell hozzá tudni (pl. méretezés), meg tudni kell használni a word-öt. Ha nagyon benne van valaki, akár paint-ben is meg tudná szerkeszteni. Kinyomtatni már más tészta. Az alap háttér kép legyen megfelelő méretű, akkor nem lesz csúnya kinyomtatva sem.

2011. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha Microsoft Office 2007 program használatával szertnéd elkészíteni, akkor inkább használd a PowerPoint -ot.

Nagyon szépen meglehet benne szerkeszteni úgy aképet mint a különleges szöveget, majd menteni képfájlként, lehetőleg TIF, vagy min. PNG-be.

esetleg Exportálni PDF-be az is szépen nyomtatható.

2011. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

60 napos letöltési gombra klikk (ha nem lenne meg) ez erre is használható.

Részletes használata leírva ezen és a Microszoft.hu oldalakon, de megtalálod a Súgó gombra klikkelve is.

2011. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SEGÍTSÉG:

[link]

2011. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!