Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Lomtár beállításánál nem...

A Lomtár beállításánál nem pipáltam ki h véglegesen töröljön, mégis mindent azonnal kitöröl, nem marad a Lomtában semmi. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Rákérdez, h biztosan törlöm-e, nyomok egy entert, de utána a lomtárban nem jelenik meg, olyan mintha véglegesen törölte volna. mi lehet a baj?
2011. jan. 28. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg Windows XP x64 Editiont használsz vagy Windows 2003 Server szintén x64-es változatát, akkor ott külön kell állítani a lomtárat 32- és 64-bites explorer alatt is.
2011. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha csak bizonyos elemeket akarsz kitörölni, akkor azokat előbb ki kell jelölni a lomtárban! Ha csak úgy nyomsz egy entert, naná, hogy mindet kitörli. (Bár előtte rákérdez, hogy biztosan akarod-e törölni a XY db elemet.)
2011. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem a lomtrából töröltem ki, hanem egy mappából doksikat, és akk kérdezett rá h biztos-e. a lomtárból semmit sem töröltem, mégis üres . nem a doksik a fontosak, csak az hogy mindegy mit törlök ki, eltűnik. valami baja lehet, de nem tudom mi. pedig tényleg nincs kipipálva az h a törölt elemek azonnal kitörlődjenek, azt lecsekkoltam.
2011. jan. 28. 18:01
 4/12 anonim ***** válasza:

1. tele van a Lomtárad és már nem fér bele több...

2. túl kicsire van állítva a Lomtár kapacítása.

3. a Beállításokban, be van jelölve, hogy Delete-re, a Lomtárat megkerülve, semmisüljön meg a törlendő adat-állomány.

2011. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
üres volt a lomtáram, 6 gb ra van állítva a kapacitás, és nincs kipiálva h véglegesen töröljön, a lomtárt megkerülve :)
2011. jan. 28. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:

3.

[link]

2011. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
már mondtam, hogy nincs kipipálva -.-
2011. jan. 28. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
1 Windows JAVÍTÓ-telepítésre, (30 perc) megérett a rendszered!
2011. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a javításhoz linket tudtok adni? köszi:D
2011. jan. 28. 18:58
 10/12 anonim ***** válasza:

me csak.

alap opos patricion meg marad, de ha pendriverol torolsz vmit, akk kukába se.

2011. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!