Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok képet...

Milyen programmal tudok képet és grafikont indításkor automatikusan megjelentetni az asztalon?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elérni, hogy általam készített grafikont és képet meg tudjak jelentetni az asztalon, és induljon az XP-vel, mint pl. a notes programok (simple sticky notes).
2011. febr. 3. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálsz neki egy parancsikont,azt meg behúzod az Indítópult mappába.
2011. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nem erre gondoltam. Elnézést, ha nem fogalmaztam egyértelműen. Tehát olyan programra van szükségem, amelyik a kívánt fájlokat megjeleníti nekem indításkor, és azok úgy viselkednek az asztalon, mint pl. a simle sticky notes vagy a google desktop, tehát változtathatom a helyzetüket, húzhatok rá ablakokat. A google desktop képmegjelenítője nem jó nekem.
2011. febr. 4. 02:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben a képmegjelenítéshez találtam egy Coralpic nevű programot. Grafikon megjelenítéséhez kéne ugyanilyen.
2011. febr. 4. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!