Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy vágjak össze két zenét?

Hogy vágjak össze két zenét?

Figyelt kérdés
az első zenéből csak az első 10 mp kéne,a másodikból pedig az első 12 mp nem kéne.Ez megis van, csak olyan porgit nem találtam,amivel össze tudnám illeszteni a kettőt.Van egyáltalán ilyen ingyenes progi,és ha van akkor mit kell csinálni ebben a programban a két zenével?
2011. febr. 7. 15:23
 1/3 anonim válasza:
Szia.Én pontosan nem tudom mire gondolsz,de 2 zenét szerintem csak keverni tudsz.Ahoz is lekell töltened a : Virtual Dj Trial-t.De azért sok sikert!
2011. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy van úgy hívják hogy audacity, és magyar nyelvű shiftet nyomva tartva egérrel jelöld ki mit akarsz kivágni az összefésülés is egyszerű két fájlt megnyitod és kivágás beillesztéssel megoldható.
2011. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb erre a Sony Sound Forge!
2011. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!