Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Photoshop...

Miért csinálja ezt a Photoshop? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Amikor elindítottam, mindig kért vmilyen kódot, de amikor telepítettem, egy jegyzettömb fájlon rajta volt az összes. Ez elfogyott, de még mindig kér vmilyen kódot, de nekem már nincs több. Mit akar, hisz már az összes kóddal aktiváltam?
2011. febr. 23. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Adobe Photoshop CS5
2011. febr. 23. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a kalózverziók hátránya.
2011. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azért csinálja, mert torrentről szedték le, és nem pedig a boltban vásárolták meg.


ennyi.

2011. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az összes jegyzettömbön lévő kódodat közben letiltotta az Abobe, vagy megveszed, vagy használod az ingyenes alternatíváját a GIMP -et.
2011. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a Gimp-et sokkal nehezebben lehet kezelni, és hogy a Photoshop-ot hamarabb megtanulom
2011. febr. 24. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

ja, csak a GIMP egy ingyenes, mégha egyesek szerint nehezebb a használata (szerintem mindkettőt meglehet tanulni, jól minden funkciót használni, mindkettőben hosszú gyakorlás eredménye után lehetséges csak).

az Adobe Photoshop meg egy 400 ezer Ft-os profi program, ami célzottan hivatásos profi alkalmazóknak készült (azok részére még, megfizethető áron!)

2011. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!