Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az iTunes tönkreteszi a...

Famousboy kérdése:

Az iTunes tönkreteszi a zenéimet! Miért?

Figyelt kérdés
1 éve vettem meg az első Apple termékemet, egy Shuffle 2G-t, ekkor kezdtem el használni az iTunes-t. Olyan problémám van, hogy a LIBRARY részhez rakok zenét, beállítok neki mindenféle infót (elóadó, cím, album, albumkép stb) utána felmásolom a Shuffle-re, majd pár hallgatás után valami történik a zenével. Lemegy a számnak egy része, mondjuk 1 perc, majd újraindul, ez van a zenéim 80%-ánál, de csak iTunes-al. Az a gáz, hogy nem csak az iTunes-on belül lesz ilyen, hanem magát a zenefájlt teszi tönkre. Most vettem egy iPhone 3GS-t, ugyan ez a probléma vele. Egy ismerősömnek sem volt még ilyen problémája, Windows 7 gépen próbáltam.
2011. febr. 23. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne használd az iTunes-t. Ott a Winamp.
2011. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
látom nincs Apple cuccod, sajna csak iTunes-al lehet rárakni számokat.
2011. febr. 25. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, valóban nincs, nem tudtam, hogy csak azzal lehet, bocsi. De mivel csatlakozik a gépre? Simán USB-vel nem lehet felrakni rá a zenéket? Tudom már, miért nincs Apple-m.
2011. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy nem ismeri fel őket, hogy csak ráhúzom a zenéket a Sajátgépben. Van egy rejtett mappa a telefonon és abban különböző fájlok, oda rak mindent az iTunes.


Amúgy jók az Apple termékek (ez az 1 hátránya van szerintem). Elég egyszerű cuccok, mégis sokat tudnak. Meg az iPhone-t nem lehet szétszedni, mint a többi telefont, ebből adódik, hogy a szerviz drága, de viszont garancián belül nem javítják, hanem újra cserélik! :) Ha szoftveresen gond van a telefonnal, rádugod a gépre, Restore és már jó is. Mondjuk az igaz, hogy sokan nem szeretik az iOS-es illetve az OS X-es oprendszerű cuccokat, mert hardverileg és szoftverileg nagyon válogatósak.

2011. febr. 26. 07:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy USB kábellel kötöttem a gépre. Meg azt is, hogy most úgy csináltam, hogy az iTunes-ban közvetlenül a telefonra másoltam a zenéket, nem úgy hogy bele az iTunes-ba és utána a telefonra és azóta nem volt ilyen gondom, szóval szerintem így tudom majd használni.
2011. febr. 26. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!