Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ért a Gimp képszerkeszt...

Valaki ért a Gimp képszerkesztő programhoz? Hogyan tudok az alábbi módon képet szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy lehet azt megcsinálni hogy egy nagy képre rá rakok, beillesztek először egy képet

(libegő kijelölés ilyenkor még rajta van a beillesztet képen) és utána még egyet beillesztek (közben a másikról, előzőről letűnik ez a libegő kijelölés így ami most lett beillesztve azon lesz, azon fogok tudni már csak dolgozni)A kérdésem, hogyan tudnám meg csinálni,hogy az előző képre vissza tudjak menni hogy azon is dolgozhassak még? Szóval hogy újból rá kerüljön az a libegő kijelölés, mert csak úgy tudok dolgozni az

adott képen ha rajta van.( Legalábbis én úgy vettem észre).

Remélem érthetően írtam..

Köszi előre is a válaszokat.


2009. febr. 17. 15:46
 1/2 anonim válasza:

nyomj ctrl+L-t kiadja ezt a rétges ablakot ...na mielött beillesztesz vmit mindig csinálj uj réteget :) igy mindegyiket külön szerkesztheted ugy, h közben a többi beillesztett kép nem változik :D

remélem sikerül :)

2009. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 24. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!