Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni win 7 re?

Honnan tudom letölteni win 7 re?

Figyelt kérdés

Windows 7 64bit esre honn an tudom letölteni a követhezöt:

- Intel(R) 865G Chipset 6.14.10.4396

Ez 1 videókártyatelepitö.


2011. márc. 12. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos de szerintem integrált kártya, kéne az alaplap pontos típusa. de ez alapján a hivatalos honlapról Te is le tudod szedni.
2011. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, az előző jól mondja!

Ha nem tudod az alaplapod pontos típusát, töltsd le a CPU-Z nevű programot. Ingyenes és ha nem a telepítőset szeded még felrakni sem kell, csak futtatni.

Ha megvan, indítsd el és menj a "Mainboard" fülre.

Itt a második rublikában, a "Model" résznél írja a típust.


Eztán menj az Intel honlapjára és keresd ki az alaplapod.

[link]

Itt a link is az intel support oldalához is.

Keresd meg és töltsd le a megfelelő drivert hozzá.


Sok sikert!

2011. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsesz, ezt elrontottam. Nem biztos, hogy intel alaplapod van, csak a chipset biztosan Intel. Szóval ugyanazon a fülön van a "Manufacturer" is, az gyártja az alaplapod, az ő honalpjukon kell megkeresni a drivert.
2011. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Win 7-hez nem kell driver. Tudja azt ő magától is.
2011. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az előzőnél a pont. Szinte bármit letölthetsz driver szinten a windows update-ről, csak fel kell ismernie annyira a hardvert, hogy letölthesse hozzá az illesztőprogramot.
2011. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ASRock alaplapom van és kell win 7 re a videókártya de megpróbálom azt a cpu-z t
2011. márc. 12. 20:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a vidókártyára, hidd el. A Win 7 tudja magától, játszani meg úgyse tudsz vele.
2011. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség hogy nem lehet játszani win7 tel mert anyámnak a laptopján is win 7 van felraktam a videokártyát és megy minden játék rajta.
2011. márc. 13. 08:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a Win 7-el van a baj... Hanem a videókártyával. Az nem jó semmire. Vagyis ilyen flash játékokra elég, de másra nem. És éppen ezért nem is kell driver, mert a Win 7 lekezeli. Vagy ha nem integrált, akkor kérlek írd le a pontos típusát.
2011. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan túlbecsülitek a Windows 7-et. Nem minden hardvert ismer ám fel rendesen, de ha fel is ismeri őket, sokszor igen régi drivereket kapsz. Ezen felül tényleg csak a drivert kapod, a hozzájuk való programokat nem. Ajánlott mindig a gyártó honlapjáról az elérhető legfrissebbet letölteni, még ha a Win7 fel is ismeri.
2011. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!