Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel dupla énekhangot lehet csinálni? Már meglévőt.

Figyelt kérdés
Double Voice vagyis két hang szól egyszere, vmi egyszerű program van ehhez? Vagy kizárólag beépülők?
2011. márc. 13. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de van egy elképzelésem, hogy mi lehet az alapja. Az éneket, ami már készen megvan, duplikálni kell egy 2. hangsávba, és egy nagyon parányit elcsúsztatni jobbra vagy balra a másiktól. Mert ugye mikor ketten énekelnek, akkor lehetetlen 100% ugyanabban a mikro másodpercben kiejteni mindkettőnek a szavakat :) Én személy szerint a Sony Vegas Pro 8.0-át használom, ennek az alapja valójában a Windows Movie Maker, csak ez sokkal jobb, mert ebben úgymond végtelen sávot lehet létrehozni, de nem csak hanganyagot dolgoz fel, hanem képeket és videókat is, majd aztán "Render As"-al kell exportálni a kész projektet.
2011. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsesz elnéztem :) Vagyis neked 2 különböző hang van már. Hát akkor lehet könnyebb a helyzeted. Csak egymás alá be kell tenni a két külön énekhangot, tehát két külön sávban vannak, és lejátszani a programban, ellenőrizni, de persze lehet odébb-visszább csúsztatni ha nem éppen jó.
2011. márc. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmezem, hogy egyszereplős éneked van, és abból akarsz dupla hangot csinálni..

Mindegy, ha egy van, ha kettő, én az Audacity-t ajánlom, ez direkt hangszerkesztő és ingyenes. Ha monó a hang, betöltöd, és átalakítod kétcsatornássá, azaz sztereóvá. Az egyik csatornát eltolod pár miliszekundummal, próbáld ki, mennyire kell. Aztán ha kész, maradhat így, vagy akár vissza is konvertálhatod monóba az immár dupla hangot.



ár miliszekundummal el kell csúsztatni egymáshoz képest a két hangot

2011. márc. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, még az előző vagyok - véletlenül a szövegben maradt egy rész, amit lejjebb toltam, aztán újraírtam. :P
2011. márc. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok hangszerkesztőbe van visszhang opció, azt is próbáld meg
2011. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. márc. 14. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!