Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó játék van erre a...

Milyen jó játék van erre a gépre, ati radeon 9600xt, celeron 2.6GHz ( 1 magos ),2 GB ram hát igen nem valami jó a gép, de régebbi játékok is jók?

Figyelt kérdés
Ezeket ne mondjátok: COD 1-2-4, NFS gamek , GTA 3-Vice City, SA, Pes 10.
2011. márc. 13. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mohaa, will rock.
2011. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérlek. A jó játék relatív. Én pl egy 98'-as Resident Evil 2-vel is remekül elvagyok. Ízlések és...tudod.

Milyen stílusú játékokat szeretsz?

Egyébként [link] <--- itt megnézheted, hogy mi fut jól a gépeden.

Jó játékot!

2011. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem nem rossz masina. Sok remek játékot elfuttat. XP oprendszered van? Star Wars Knight of the Old Republic I & II, Star Wars Jedi Academy, Star Wars Jedi Outcast. (feltéve, hogy szereted a Star Wars-t :)

Én pl a négymagos gépemmel a Kotor részekkel nem tudok játszani, mert fagynak :(

2011. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én gépem 1,00 GB Ram 2.40 GHZ Celeron Ati radeon 9600 és a Cod1 meg A CodUO tökéletesen elfut rajt,de a késöbbiek nem mennek de viszont a COD1 És a Coduo jobb a liftezéstöl :D
2011. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Friss info! a cod2 is megy a masinámon!
2012. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!