Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az EASY BCD 2. 0.2-es verziójá...

Az EASY BCD 2. 0.2-es verziójához kérnék segítséget. Hogyan kellene szakszerűen használni?

Figyelt kérdés

A következő a szitu:

-1., Működő Win7 Ultimate illetve WinXPprof.

Betöltést a Win7 bootloadere kezeli, mivel Ő volt szabályosan másodikként installálva.

-2., Win XPprof elhalálozik, ujra kellett rakni, de ez után már ugye nincs választó menü, nem indítható a Win7 , csak az ujonan feltelepített XP.

Addig eljutottam , hogy a címben szereplő progi a problémámra a megoldás, fel is tettem, de nem értek hozzá, valamint nyelvi hiányosságaim sem segítik elő a megoldást, mivel only English a kicsike.

Hát aki ismeri a szóban forgó progit legyenszives nagy részletességgel ismertetni ez irányú működését.

Előre is köszi...


2011. márc. 14. 19:55
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja, még egy lehetséges ok amiért nem sikerülhet az indító menü beüzemelése.

Elindítom a progit, a következő hibaüzit kapom először:

ERROR OPENING BCD REGISTRY (The boot configurationdata store could not be opened. A rendszer nem találja a megadott fájlt. Would you like to manually load a BCD registry for EasyBCD to manage? ) Itt a következőt választottam ki neki, amivel elindul : C / Program files / NeoSmart Tech./ EasyBCD / Profiles /NeoSmart.bcd

Ezt a hibát minden program indításkor feldobja.

2011. márc. 15. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!