Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jeleníti meg a...

Miért nem jeleníti meg a windows 7- em a miniatűröket?

Figyelt kérdés
az a hiba lépett fel, hogy eggyik napról a másikra sem az asztalon lévő , sem a mappában lévő , sem azoknak a képeknek a miniatűrjeit nem jeleníti meg a windows 7-em amik a háttér beállításoknál vannak, már néztem a vizuális hatások fülnél, de minden bevan kapcsolva aminek be kell lennie, hol lehet még beállítani hogy megjelenítse a kisképeket mert elég zavaró hogy nem látni a mappában a képek miniatűrjeit. ha valaki tud segítsen
2011. márc. 16. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár régi a kérdés, gondolom nem válaszolta meg azóta senki, leírom a megoldás menetét.


Bemész jegyzettömbbe, ahova bemásolod ezt a szöveget:


cd /d %windir%\system32

net stop vss

net stop swprv

regsvr32 /s ole32.dll

regsvr32 /s oleaut32.dll

regsvr32 /s vss_ps.dll

vssvc /register

regsvr32 /s /i swprv.dll

regsvr32 /s /i eventcls.dll

regsvr32 /s es.dll

regsvr32 /s stdprov.dll

regsvr32 /s vssui.dll

regsvr32 /s msxml.dll

regsvr32 /s msxml3.dll

regsvr32 /s msxml4.dll

vssvc /register

net start swprv

net start vss


elmented, de NEM TXTként, hanem úgy hogy a kiterjesztése .BAT végződésű legyen, tehát akármi.bat


futtatod


és elvileg helyreáll (nekem legalábbis segített) :)

2012. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. már megjavult a probléma a videó driver cseréje megoldotta a gondot. de köszönöm
2012. máj. 17. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!