Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ügyfél nyilvántartó céges...

Ügyfél nyilvántartó céges felhasználásra ingyen?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok,mint a papíripari betűrendes regiszterek,csak szoftverben.Céges gépre akarom telepíteni,megvenni viszont nem szeretnénk,mert akkor inkább a hagyományost papírból(vagy a mobiltelefon telefonkönyve).Ezért lenne fontos,hogy céges gépre is ingyenes legyen,nem arról van szó,hogy nem tudjuk vagy nem akarjuk kifizetni.Olyat szeretnék,hogy pl beírom a cégnevet,és akkor kidobja a kapcsolattartókat,neveket telefonszámokat,email címeket...stb.Meg kereshessek névre telefonszámra,emailre is...stb.


Ha valaki tudja,hogy lehet ilyen táblázatot csinálni libreoffice calc-al,az is nagy segítség lenne.


Előre is köszönöm:)


2011. márc. 16. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy normál táblázatot a calcban és a ctrl+f billentyűparanccsal felhozod a keresőpanelt, beírod a szöveget, amit meg szeretnél találni a táblázatban, nyomsz egy enter-t és odaugrik a megfelelő mezőre.

Ez így nem jó?

2011. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De,ez így egész jó,köszi:)


Csak azt hogy tudom megoldani,hogy automatán betűrendbe rakja az első oszlopot?

2011. márc. 16. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az már igazán nem bonyolult. Kijelölöd az egész táblázatot és a felső sorban az Adat menün belül a rendezésre kattintasz. Itt kiválaszthatod, hogy melyik oszlop adatai alapján rendezzen és azt, hogy növekvő vagy csökkenő legyen a rendezés. Nagyon fontos, hogy az egész táblázatot jelöld ki, különben összekeverednek az adatok!
2011. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben találtam én is egy gyorsgombot az eszköztáron.


Én csak az első oszlopot jelöltem ki,de a libre office volt olyan intelligens,hogy rákérdezett,akarom-e húzni a cellákkal együtt a mellettük lévőket is:)


Ez azt hiszem tökéletes megoldás lesz,köszönöm szépen:)

2011. márc. 16. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :-)
2011. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!