Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a KMPlayer-t...

Feltelepítettem a KMPlayer-t és feltelepült mellé valami CoolGram program is. Mi az?

Figyelt kérdés
Mi az a CoolGram?
2011. márc. 21. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek ilyen programokat feltenni? Használj vlc-t, vagy mpc-t.
2011. márc. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elég jó a kmplayer belső kodek ellátása, nem kell hozzá telepíteni semmit.

Az elsőnek meg: jobban személyreszabhatóbb ez mint a többi, főleg ha nem csak a gépen analóg nézed a filmeket.

2011. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én tippem:

Telepítésnél vakon végigklikkelgettél a telepítőn, hogy Next > Next > Next > Finish (mint a legtöbben) és nem tűnt fel talán, hogy az egyik oldalon felajánlja, hogy telepít neked X programot, böngésző toolbart, beállítja XYZ-re a holnapod stb. Erre még csak azt sem mondhatom, hogy rosszindulatú dolog, hiszen talán ott volt, csak átsiklottál felette.

Futtasd le újra a KMPlayer telepítőjét és nézd meg ,lehet hogy volt ilyen. Esetleg próbáld meg letörölni a progit a vezérlőpultban.

2011. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A telepítés során felkínálja egy eszköztár telepítését is a KMPlayer, ezt azonban nem kötelező kipipálni, nélküle is teljes értékűen lehet használni."

[link]

Megoldás:

Távolítsd el a programot, majd telepítsd fel újból, de figyelve a kérdésekre és a Toolbar (CoolGram) elöl vedd ki a pipát, majd csak aztán lépj tovább!

2011. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!