Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes frissítenem a Vistát...

Érdemes frissítenem a Vistát Windows 7-re? Vettem egy 1,8 Mhz-es laptopot és vista van rajta. (a RAM 2GB DDR2)

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 13:31
 1/9 anonim válasza:

NE haragudj de a Vistáról megvan a véleményem ami nem a legjobb.Win 7 ajánlott gépigénye 1Ghz ami nálad sima ügy.

Amit ajánlatok neked : Win 7 Starter (Nincs benne Aero ami a látványért felelős és a procit illetve a ramodat zabálja)

2011. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A win7 startert nem ajánlom, viszont van win7 lite, 1.2 giga, maga a tökély. Bár a laptop adatai alapján lehet, hogy az xp is felmenne még rá, akkor szabad a választás. Nagyon xp-szimpatizáns vagyok, de a win7 lite majdnem egy szinten van vele.
2011. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1,8Mhz-en nem fut el a W7.

Még a Win 3.1 sem!

2011. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Win 7 lite ha jól tudom buherált op rendszer.Én nem ajánlanám.Maradj akkor a jól bevált 10 éves Windows Xp-nél
2011. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Érdemes lecserélni És Futni fog rajta

Csak rendesen bekel konfigurálni .


+ a visztás driverek is jók a win7 nek de nem mindegyik

tehát ha lehet inkább win7 drivereket használj

2011. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, buherált, de nagyon ésszel van összerakva. Tetszik, pedig párhuzamosan használtam egy eredeti Enterprise-zal. Semmi hiányossága nincs, cserébe millió előnye, hogy amit az eredetin ki kellett kapcsolnom, az ezen már ki volt.

Anno én is teljes XP-vel indultam, most pedig már alig lehet ráismerni. Akinek másak az igényei, úgyis buherálja magának is.

2011. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
13:41-es. Miért nem futna el a win7? Az asztali gépem is 1,8 Mhz, és 2 GB Ram-os, és simán fut rajta a Win7 aero extended.
2011. márc. 21. 14:32
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a vistáról nincs tapasztalatom, sose volt a gépemen.

Most így első látásra elég jól megy a gépen. Bár még nem "izzasztottam" meg a gépet.

Kicsit szokatlan az asztali menüje a win7 után.

2011. márc. 21. 14:35
 9/9 anonim ***** válasza:
A Vista, ha fent van minden frissítés és szervízcsomag, nagyon jól elvan a gépen, ha van alá legalább 2GB ramod. Szóval ha nem akarsz vesződni vele, hagyhatod.
2011. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!