Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy töröljem le véglegesen...

Hogy töröljem le véglegesen az msnt?

Figyelt kérdés
Rengeteg fórumot elolvastam már és nagyon sok mindent megnéztem, de nekem sehogy se akarja letörölni az msnt. 2009-es msnem van. Nem csak az a baja, h nem törlődik le, hanem, h nem is működik. Nem kapom meg, amit nekem írnak, van olyan partnerem is, aki nem is látja, ha fent vagyok és amit én írok, azt is mindig visszadobja. Van, amikor működik és van, amikor gondol egyet és meghal az egész. 50x tuti letöröltem, amikor visszaraktam, a beállításaim, a smile-k, minden megmaradt. A Revo Uninstaller-rel is letöröltem, de semmi. Mit kellene csináljak, h menjen rendesen? :(
2011. márc. 24. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

először pucold ki a formális módján, vezérlőpult/progr.telepitése és törlése itt mindent ami fentvan, windows live, msn messenger, msn discovery, msn bejelentkezési segéd, live messenger, mindent ami ehhez kapcsolodik. aztán nyitsz egy total commandert, bemész c:doc&sett/felhasználod/local sett/application data/microsoft

ott is mindent ami az msnhez kapcs. vigyázz! a sima windows mappához ne nyulj! van egy messenger mappa. itt megtalálod a mentett smilye-kat, contactokat stb..

aztán amit még megteszel, h lomtár-jobbklikk-ürités. ezek után probáld meg elinditani az msnt a parancsikonnal ami (esetleg) még megvan, ha nincs meg akk elvileg jol csináltál mindent.

ezután nyomj egy virusellenőrzést a gépen ami nem árt, aztán egy resetet. majd ha kell msn akk az msnfan[pont]hu oldalon mindent megtalálsz hozzá, az uj verziót, a live-ot, mindent.

remélem tudtam segiteni! sok sikert!

2011. márc. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele annyit sz@rozni, ez a program megteszi helyetted:


[link]

2011. márc. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Revo uninstallerrel. Magyarul is tud...
2011. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, de ezeket mindet megcsináltam. feladom, nem tudom mit tegyek, újrarakom az egész win-t :/
2011. márc. 25. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor duplán van fent az msned. am a "magyarul is tud" kommentre: tanulj meg olvasni.. irta h nem megy neki revo-val... -.-"

am igen, format c: sok mindent megold...

2011. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Revo amúgysem jó az MSN-hez ...
2011. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon rendesek vagytok, köszönöm, h segíteni próbáltatok :) épp ma jöttem rá, h ez a nyomi msn 2x van fent :D rájöttem, h elcsesztem. köszönöm még egyszer.. format c! a legjobb (y)
2011. márc. 28. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!