Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a "dwm. Exe" Windows...

Mi az a "dwm. Exe" Windows 7-nél a feladatkezelőben?

Figyelt kérdés
Kicsit sok százalékot zabál a szegény 1.7-es celeronomból,és kíváncsi vagyok,ha kikapcsolom mi lesz?!
2011. márc. 25. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az felel a dizájnos asztalodért (tálcaikonra ráviszed az egeret, élő kép, stb). Mondjuk én gyűlölöm, 2.4 GHz i3-as van a laptopban, mégis win98 témával használom a win7et...

De áruld már el, hogy 1.7-es celeronra miért húztál win7et? :D

2011. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem bírtam megvárni,amíg kicserélem a processzort.:D

Remélhetőleg 3 Ghz-es Pentiumot rakok bele. Akkor már nem kellene sokat használnia.

És még a minimálisan 1000 Mhz Proci van írva a gépigényében.:)))))

Képzelem,mennyire lehet jó annak,aki olyan CPU-val használja.:)

2011. márc. 25. 00:45
 3/13 anonim ***** válasza:
3 GHz P4 az asztali gépem, de meg sem fordult a fejemben, hogy win7-et használjak rajta. Amin elmegy az XP, arra az tökéletes, a win7 beállítása is megy már reflexből, de sokkal több munka tökéletesíteni, mint az XP-t. Bár olvastam, hogy a win7 lite kevésbé terheli a gépeket mint az XP, de részemről maradok az XP-nél, már csak a klasszikus start menü miatt is :D Az nagyon hiányzik a 7-ből.
2011. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
...Windows 7 Lite Home Edition-öm van.:D
2011. márc. 25. 00:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, akkor az megbocsátható :P Abban alapból ki van kapcsolva a sok gyökérség :) Pár ilyet telepítettem már másnak, az enyém Enterprise, eredeti, tele (volt) szeméttel.
2011. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Enterprise Lite-od van? :O
2011. márc. 25. 01:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Neem, az Enterprise-om teljes, eredeti. Csak más laptopokra tettem Lite-ot.
2011. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Így már értem.:)
2011. márc. 25. 01:13
 9/13 anonim ***** válasza:
dwm = desktop window manager
2011. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pj0tr ***** válasza:

A minimális rendszerigény azt jeleni, hogy mindent extra design feature-t és pár erőforrás igényesebb funktiót letiltva örülj, hogy megy (aka minimális beállításokkal).

A recommended is csak annyit jelent a játékoknál, hogy már nem élvezhetetlenül szar a grafika.

És arról sem feledkeznék meg, hogy a minimum az op rendszerre vonatkozik. Vagyis nézd az asztalt, de ne indítsál el semmit, mert az összes erőforrás a gépnek kell :D

De 1,7es cerkára én sem raknék 7est. Milyen a többi alkatrész a gépben? Mert nem csak proci kell egy oprendszernek!

2011. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!